عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
نفرات برگزیده و شایسته تقدیر بیستمین جشنواره ملی کتاب رشد معرفی شدند
مراسم اختتامیه بیستمین جشنواره ملی کتاب رشد در باغ کتاب تهران برگزار و نفرات برگزیده و شایسته تقدیر این جشنواره در ۱۹ گروه مشخص و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در این مراسم با حضور دکتر یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی لطیفی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، خانم دکتر علم الهدی استاد دانشگاه، حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و تعدادی از نویسندگان، اعضای هیئت داوران، چهره‌های شاخص حوزه های مختلف ادبیات، عرصه هنر، نویسندگی، تصویرگری و ...از برگزیدگان و نفرات شایسته تقدیر تجلیل شد.

 

نفرات برتر بخش‌های مختلف این جشنواره به شرح زیر است:
 
 بخش تصویرگری
 هئیت داوران: کوروش پارسا نژاد/ حسین یوزباشی/احمد قائمی مهدوی
 
 شایسته تقدیر
1. ویزویزو تره-نشر سوره مهر
2. مجموعه فرهنگ وقف- به نشر
3. راز دانه کوچولو- دفتر نشر فرهنگ اسلامی
 
بخش ادبیات
هیئت داوران: ملاحت نجفی عرب/ مرجان سجودی/ صدف گلمرادی
 
شایسته تقدیر
1. شرلوک هولمز For Dummies- آوند دانش ( ترجمه)
2. بازی متن و تصویر در کتاب‌های تصویری- مؤسسه فرهنگی مدرسه برهان
 
 
 بخش تفکر و سبک زندگی
هیئت داوران: سجاد مهدی زاده/ فهیمه فداکار داورانی/ نفیسه  نجفی قدسی 

برگزیده :
#فرزندت-را-فالو-کن: مهارت‌های تربیت فرزند در عصر رسانه- مهرستان

شایسته تقدیر
1. بوی ماه مهر: مهارت‌های همراهی والدین با فرزندان- مهرستان
2. محرمانه با فرزندم- دفتر نشر معارف
 

بخش خاطره نگاری

هیئت داوران: رحیم مخدومی/ جواد کامور بخشایش/ امیر شهریار امینیان/ محمد حسین کریمی پور
 

برگزیده               
نامه‌ای برای رها: زندگینامه شهیدان محب به روایت زینب محب- شهید کاظمی
 

شایسته تقدیر
1. اجاره نشین خیابان الامین: هشت سال معرکه سوریه با جمال فیض اللهی
2. دکل: مستند داستانی گام دوم انقلاب- شهید کاظمی
 
بخش داستان کودک و خردسال
 هیئت داوران: حسن دولت آبادی/ مسلم قاسمی/ فهیمه شانه/نگین صدری زاده/  محسنی فرد
 
برگزیده خردسال
من روی دستم می‌ایستم! / کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
 
 
برگزیده کودک
وقت قارقار/ مؤسسه فرهنگی فاطمی
 
تقدیر
قایم‌باشک فیلی/ شباویز
 
تقدیر ویژه
مجموعه آهای مواظب ما باشید/ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

 

بخش داستان نوجوان

هیئت داوران: حبیب یوسف زاده/ مهری ماهوتی/یوسف قوجق


گرگ های دهکده برفی- انتشارات مدرسه
 
آتشگاه- نشر صاد

 

بخش شعر

هیئت داوران: محمد مهدی سیار / بابک نیک طلب/ حبیب نظاری
 
سکوت به زبان مادری- سوره مهر
 
چی دیدم چی چشیدم- لوپه تو

 

بخش علوم تربیتی و روانشناسی 

هیئت داوران: علی محبی/ مژگان فرهبد/ احمد رمضانی/ معصومه صمدی/ مسلم شجاعی/
 
شایسته تقدیر 

گروه روانشناسی

کاهش طول مدت درمان اختلالات گفتار و زبان با روش STH/ نشر گیسا

 

بخش علوم کاربردی

شایسته تقدیر

۱- برنامه ریزی شهری For Dummies (ترجمه) آوند دانش

۲- برنامه نویسی اسکرچ جونیور، موسسه فرهنگی فاطمی

هیئت داوران؛ محمدرضا شکرریز، افشار بهمنی، پرستو آریان نژاد، محمد نیک افروز 

 

بخش فرهنگ و هنر

شایسته تقدیر

۱- تاریخ رنگها/نخستین (ترجمه)

۲- بررسی تحولاتی روانی/فرهنگی و اجتماعی نسل دهه ۹۰/ بحث

هیئت داوران؛ وحید گلستان، مصطفی زراوندیان،  محمد آذرفر 

 

بخش دانش افزایی

برگزیده 

مجموعه سه جلدی تماشای پرندگان/ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

 

شایسته تقدیر

۱- جنگلهای زاگرس ؛ شرکت انتشارات فنی ایران

۲- جنگلهای هیرکانی ؛ شرکت انتشارات فنی ایران

هیئت داوران؛ خسرو داوودی، الهام رخشنده دوست، مریم انصاری

 

بخش مطالعات اجتماعی

شایسته تقدیر

۱- هزینه نهایی صفر؛ طلوع اینترنت اشیا و همدارهای مشارکتی/افول سرمایه داری، نشر آموخته (ترجمه)

۲- درآمدی بر اندیشه فرهنگی ایت الله خامنه ای/ سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

۳- آسمان به زمین الصاق شد، از آغاز تا پایان قرون وسطی /دفتر نشر معارف

هیئت داوران: لطیف عیوضی/سید مهدی باقریان/محمد صادقیان/سیده سمیه طباطبایی/علی اکبر ناسخیان 

 

بخش مطالعات دینی

برگزیده

من با خدای کوچکم قهرم؛ خدا رو باید بزرگ دید...

انتشارات آیین فطرت

 

شایسته تقدیر

۱- تمثیلات اعتقادی علمی /دفتر نشر معارف

۲- معاد (طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن) دفتر نشر معارف

هیئت داوران ؛ یاسین شکرانی، رضا سلامت پناه ، سید سجاد طباطبایی نژاد 

 

برگزیده اولویت ویژه بخش پیروزیم

تندتر از عقربه ها حرکت کن/

بهزاد دانشگر/ نشر معارف

 

برگزیده اولویت ویژه بخش دستی که بوسیدنی است

دخترها بابایی اند

بهزاد دانشگر/نشر شهید کاظمی

 

برگزیده اولویت ویژه بخش روشنا

قصه های ادواردو/

محسن نعما/نشر جمال

 

برگزیده اولویت ویژه بخش رسم زندگی

از مجموعه طعم شیرین خدا/کتاب با رشته‌ی محبتت به کجا میکشی مرا؟

محسن عباسی ولدی/آیین فطرت

 

برگزیده اولویت ویژه بخش افتخار ایران

داداش ابراهیم

محمدعلی جابری/نشر کتابک

 

منبع: وبگاه سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی
تعداد بازدید : ۴,۶۸۶
کد خبر : ۴,۱۲۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید