عکس رهبر جدید
انتشارات کمک آموزشی رشد/درباره ما/قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات استفاده از وب‌سایت مجلات رشد

به وب‌سایت مجلات رشد خوش آمدید. بسیار خوشحالیم که در کنار ما هستید. این سایت بستری برای فروش مجلات رشد است. این متن با عنوان قوانین و مقررات، توافق‌نامه‌ای بین مجلات رشد و شما بازدیدکننده گرامی است و کلیه حقوق و مسئولیت‌هایی را که در هنگام استفاده از وب‌سایت مجلات رشد دارید را برایتان شرح می‌دهد.

 

سیاست‌های حریم خصوصی:

ما درک می‌کنیم که اطلاعات شخصی برای شما ارزشمند است. زمانی که در وب‌سایت مجلات رشد اقدام به ثبت سفارش و خرید می‌کنید، اطلاعات خاصی نظیر شماره تماس، ایمیل، آدرس و... جهت پردازش درخواست خرید شما جمع‌آوری می‌شود. با این حال قابل ذکر است تراکنش‌های بانکی شما در هنگام خرید در یک بستر رمز‌‌گذاری شده امن صورت می‌گیرد که تحت نظارت کامل بانک مرکزی است و به همین دلیل برای هیچ شخص ثالثی قابل دسترسی نخواهند بود.

به شما اطمینان می‌دهیم که وب‌سایت مجلات رشد به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را در اختیار شخص ثالث برای اهداف تجاری قرار نمی‌دهد، مگر در مواردی که طبق قانون موظف است آن‌ها را با مراجع قضایی و برای پیگیری جرایم و تخلفات به اشتراک بگذارد.

تمامی اطلاعات دریافتی از شما توسط یک لایه امنیت  (ssl)، پروتکل و سرور محافظت‌ شده و امکان دستیابی غیرقانونی به آن‌ها وجود ندارد.

نکته قابل توجه این که همواره مراقب رمز ورود خود به سایت باشید و همیشه بعد از اتمام کار با سایت مطمئن شوید که از حساب کاربری‌تان خارج شده‌اید تا از سوء استفاده‌های احتمالی افراد سودجو جلوگیری کنید.

 

 

ایجاد حساب کاربری:

برای استفاده از خدمات وب‌سایت مجلات رشد باید یک حساب کاربری داشته باشید. به این منظور، سعی کنید یک نام کاربری مناسب برای خود انتخاب کنید. در به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتان با ما صادق باشید؛ اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، کدپستی و تلفن باید با دقت وارد شوند تا از بروز مشکلات احتمالی در ارسال و تحویل کالا جلوگیری شود. سایت مجلات رشد مطابق با سیاست‌های حریم خصوصی با اطلاعات شما رفتار خواهد کرد. شما مسئول هر گونه فعالیتی در حساب کاربری‌تان هستید، بنابراین در محافظت از حساب کاربری خود نهایت دقت را داشته باشید تا از سوء‌استفاده‌های احتمالی افراد سودجو جلوگیری کنید.

 

محتوای سایت مجلات رشد:

وب‌سایت مجلات رشد مسئولیت انتشار تمام محتواهای خود اعم از تصاویر، محتوای متنی، محتوای صوتی و فیلم، قیمت محصولات و موارد دیگر را بر عهده دارد و در صورت بروز هر گونه تخلف از قوانین جاری، پاسخگو خواهد بود.

 

تعهدات و مسئولیت‌های خریداران:

شما با ادامه تعامل با ما در واقع موافقت می‌کنید که از هیچ کدام از قوانینی که در رابطه با استفاده از خدمات وب‌سایت مجلات رشد وضع شده، سرپیچی نکنید. این قوانین شامل قوانین خاص وب‌سایت مجلات رشد، قوانین تجارت الکترونیک و قوانین جمهوری اسلامی ایران است. همچنین شما مسئول پرداخت مبلغ تعیین شده از جانب سایت مجلات رشد هستید که شامل مبلغ مجله و هزینه‌های ارسال هستند.

شما این اجازه را ندارید که در هر یک از صفحات این سایت خزش (crawl) کرده و یا از طریق مهندسی معکوس، قصد به ‌دست آوردن سورس کد سایت مجلات رشد را داشته باشید. همچنین اجازه مداخله در سایت و یا خراب کردن خدمات ما از طریق انتشار ویروس یا هر گونه کد کامپیوتری آسیب‌رسان را ندارید.

 

نحوه ثبت سفارش:

برای سفارش کالای مورد نظر خود، ابتدا باید یک حساب کاربری ثبت کنید. برای این‌کار باید در ابتدا فرم ثبت نام در سایت را تکمیل کنید. پس از آن لینک تأییدیه به ایمیلی که در هنگام ثبت نام معرفی کرده‌اید ارسال می‌شود. شما باید به ایمیل خود مراجعه کنید و لینک ارسال شده از سوی وب سایت مجلات رشد را تأیید کنید.

پس از تکمیل ثبت نام باید به سایت مجلات رشد مراجعه کنید و به بخش فروش و اشتراک بروید. مجله مورد نظر را با توجه به هر یک از فاکتورهای گروه سنی (دانش‌آموزی، بزرگسال)، قیمت و... انتخاب و به سبد خرید خود اضافه کنید. بعد از تأیید آن‌ها وارد مرحله پرداخت شوید. پس از پرداخت و نهایی شدن فرآیند خرید، سفارش شما توسط فروشگاه تأیید شده و وارد مرحله پردازش انبار خواهد شد و پس از بسته‌بندی، آماده ارسال از طریق پست می‌شود.

 

ارتباطات الکترونیکی:

در صورتی که هر گونه سؤال، نظر یا نقدی در ارتباط با قوانین، مقررات و شرایط استفاده از وب‌سایت مجلات رشد دارید، می‌توانید آن را از طریق ایمیل suppot@roshdmag.ir با ما در میان بگذارید. قطعاً نظرات سازنده شما به ما برای بهتر شدن کمک خواهد کرد.