عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
دورهمی نوزدهم فعالان حوزه کودک و نوجوان با یاد و نام کودکان مظلوم غزه
نوزدهمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان با هدف شبکه سازی و بررسی ظرفیت‌های قابل تعامل میان فعالان حوزه کودک و نوجوان، به میزبانی دفتر انتشارات و فناوری آموزشی در سینما فلسطین برگزار شد.

به گزارش واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی به نقل از روابط عمومی سازمان پژوهش، در این نشست فعالان حوزه کودک و نوجوان به بیان فعالیت‌ها و خدمات خود پرداختند و برخی از شرکت‌های دانش بنیان محصولات خود را در معرض دید حاضران در گردهمایی قرار دادند.

در این نشست، دکتر محمدصالح مذنبی، مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی؛ ابوذر حسامپور، معاون ساماندهی منابع آموزشی و تربیتی؛ حسین عبادتی، معاون تولید محتوای چندرسانه‌ای؛ بهنام شاددل، سرپرست معاونت تولید و انتشار مجلات رشد، علیرضا سلطانی‌فرد، مدیرعامل بنیاد ICDL ایران و سردبیران مجلات دانش‌آموزی نیز حضور داشتند.

مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی طی سخنانی اقدامات انجام شده در دفتر انتشارات و فناوری آموزشی را در راستای توجه به جریان اصلی تعلیم و تربیت دانست و با معرفی فعالیت‌ها و ظرفیت‌های سازمان پژهش و برنامه‌ریزی آموزشی، ابعاد مختلفی از فعالیت‌های نهاد تعلیم و تربیت در سازمان پژوهش را برای فعالان حوزه کودک و نوجوان ارائه کرد.

دکتر مذنبی دفتر مأموریت اصلی انتشارات و فناوری آموزشی را تولید و تأمین منابع آموزشی و تربیتی مکمل معرفی کرد و از این دفتر به عنوان یکی از دریچه‌های اصلی وزارت آموزش و پرورش برای ایجاد زمینه مشارکت و میدانی برای نقش‌آفرینی ظرفیت‌‌های مختلف کشور اعم از دولتی، غیر دولتی و مجموعه‌های مردمی نام برد.

تأکید بر ملی بودن موضوع تعلیم و تربیت؛ لزوم عزم ملی و مشارکت همگانی برای پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت؛ تنظیم‌گری، هدایت‌گری و حمایت از مجموعه‌هایی که در این حوزه‌ها ایفای نقش می‌کنند از جمله دیگر مواردی بود که در این نشست مورد تأکید قرار گرفت.

مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی در پایان از فعالان حوزه کودک و نوجوان دعوت کرد تا بازخوردهای خود را ارائه کنند و آمادگی این دفتر را برای دریافت مشارکت‌ها در عرصه تولید محتوا اعلام کرد.


 برای مشاهده تصاویر نشست نوزدهمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان در سینما فلسطین اینجا را انتخاب کنید.

 

 

 

منبع: واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۱۸۸
کد خبر : ۴,۲۹۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید