عکس رهبر جدید
فایل فصلنامه‌های تخصصی رشد در سایت به فروش می‌رسند
دفتر انتشارات و فناوری آموزشی اعلام کرد که در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مجلات تخصصی علوم انسانی و علوم پایه رشد فقط از طریق فروش فایل پی‌دی‌اف به مخاطبان این نشریات عرضه خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، دفتر انتشارات و فناوری آموزشی با وظیفه تولید و انتشار مجلات رشد؛ در نظر دارد در سال تحصیلی جاری مجلات تخصصی رشد را فقط از طریق فروش فایل پی‌دی‌اف به مخاطبان این نشریات عرضه کند. امکان خرید فایل PDF فصلنامه‌‌های تخصصی علوم انسانی و علوم پایه رشد در سال تحصیلی 1401-1400 از سایت مجلات رشد فراهم شده است.

سیدکمال شهابلو، معاون تولید و انتشار مجلات رشد با اعلام این خبر گفت: امروزه پیشرفت تکنولوژی سبک زندگی مردم را دستخوش تغییر کرده است که این تغییرات بر سبک مطالعات آن‌ها نیز بی‌تأثیر نبوده است. فایل‌های پی‌دی‌اف نشریات چندرسانه‌ای رشد، سبک جدیدی از نشریات هستند که طی سال تحصیلی جاری به جای نشریات چاپی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. مخاطبان و علاقه‌مندان با استفاده از فایل پی‌دی‌اف مجلات چندرسانه‌ای می‌توانند به‌صورت آفلاین مجله خریداری شده را روی دستگاه الکترونیکی خود (تلفن همراه، تبلت، رایانه و...)  مطالعه کنند.

وی قابلیت بایگانی و ماندگاری را یکی از مزیت‌های خرید فایل پی‌دی‌اف برای مخاطبان نشریات تخصصی رشد عنوان کرد و گفت: برخلاف نشریات کاغذی که بعد از مدتی دچار فرسایش، خوردگی یا تغییر رنگ در کاغذ و بافت می‌شوند، نشریات الکترونیکی عمری طولانی داشته و در حجم یک فایل کوچک دیجیتال قابلیت بایگانی کردن را دارند.

معاون تولید و انتشار مجلات رشد همچنین به امکانات چندرسانه‌ای در فایل‌های پی‌دی‌اف این نشریات اشاره کرد و ادامه داد: موارد مختلفی که در رسانه‌های چاپی امکان آن نیست در فایل پی‌دی‌اف این مجلات به ثبت رسیده است. این موارد شامل ارائه عکس، فیلم، فایل صوتی، یا قابلیت کلیک برای هدایت به یک درگاه وب (هایپر لینک) می‌باشد.

شهابلو به کاهش قیمت مجلات به عنوان مزیت دیگری برای فایل‌های پی‌دی‌اف مجلاتاشاره کرد و گفت:  بر خلاف توزیع نشریات چاپی که هزینه‌هایی مثل انبار داری و بسته‌بندی و ارسال به آدرسی خاص را شامل می‌شود، فایل پی‌دی‌اف مجلات از طریق ایمیل برای مخاطبان ارسال می‌شود که همین امر موجب تقلیل قیمت مجلات به نصف قیمت مجلات چاپی شده است.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان به زودی می‌توانند پس از ثبت نام در سایت مجلات رشد برای دسترسی به بخش خرید فایل پی‌دی‌اف مجلات تخصصی رشد آدرس اینترنتی https://www.roshdmag.ir/u/2sg مراجعه کنند.

 

 

منبع: واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۵۵۶
کد خبر : ۳,۷۶۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید