عکس رهبر جدید
هجدهمین جشنواره کتاب رشد
کمیته علمی هجدهمین جشنواره کتاب رشد، فرایند داوری‌های گروه‌ها را مورد بررسی قرار داد و نتایج داوری اغلب گروه‌ها را تأیید کرد.

به گزارش واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، کمیته علمی هجدهمین جشنواره کتاب رشد، طی یک نشست هفت ساعته، فرایند داوری‌های گروه‌ها را مورد بررسی قرار داد و نتایج داوری اغلب گروه‌ها را تأیید کرد.

به گزارش دبیرخانه این جشنواره، اعضای کمیته علمی، نتایج گروه‌های داوری، امتیازات کتاب‌ها، دلایل انتخاب کتاب‌ها و محتوای آن‌ها را مورد بحث و بررسی قرار دادند.  علی‌اصغر احمدی، کوروش امیری‌نیا، افشار بهمنی، سید محمد حسین حسینی، حمیدرضا شاه‌آبادی، فریبا کیا و بهنام نیک‌نژاد اعضای کمیته علمی این دوره از جشنواره بودند.

در این جلسه که با حضور کیومرث جهانگردی دبیر هجدهمین جشنواره کتاب رشد و مهتاب میرایی قائم مقام دبیر جشنواره برگزار شد، اعضا همچنین با توجه به کیفیت کتاب‌های راه یافته به مرحله نهایی، یک جایزه بیشتر برای گروه‌های فیزیک، پیش‌دبستانی (آموزشی)، تاریخ، ریاضی و زیست‌شناسی انتخاب کردند.

گفتنی است مطابق دستورالعمل برگزاری جشنواره، چنانچه گروه داوری افزون بر سهمیه اختصاص یافته، کتابی را برای دریافت جایزه مناسب بداند، موضوع را به اطلاع کمیته علمی می‌رساند و این کمیته بر حسب شرایط و دلایل ذکر شده در دفاع از کتاب مذکور درباره جایزه اضافی تصمیم‌گیری ‌می‌کند.

عناوین کتاب‌های برگزیده و شایان تقدیر جشنواره، در مراسم پایانی هجدهمین جشنواره کتاب رشد معرفی خواهد شد. مراسم پایانی این جشنواره روز سه شنبه 23 دی ماه برگزار می‌شود.

واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۷۱۲
کد خبر : ۳,۳۸۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید