عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
جشنواره بین‌ المللی فیلم رشد
با همکاری گروه برنامه‌ریزی آموزش نیروی انسانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و با موافقت اداره برنامه‌ریزی آموزش منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش، کد تخصصی ضمن خدمت برای فرهنگیان فیلمساز اختصاص یافت.

به گزارش واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی به نقل از دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، فرهنگیان فیلم‌ساز شرکت کننده در جشنواره بین‌المللی فیلم رشد که آثار آن‌ها در دوره‌های چهل و هشتم و چهل و نهم به بخش مسابقه راه یافته بود گواهینامه تخصصی ضمن خدمت دریافت نمودند.

روح‌ا... مالمیر، رییس گروه برنامه‌ریزی جشنواره بین‌المللی فیلم رشد ضمن اعلام این خبر گفت: «از آنجایی که یکی از بخش‌های رقابتی جشنواره فیلم رشد به فرهنگیان محترم فیلم‌ساز سراسر کشور مربوط می‌شود و هر ساله تعداد زیادی از معلمان، آثار خود را برای این جشنواره می‌فرستند، در جشنواره چهل و نهم تصمیم گرفته شد که به فیلم‌هایی که بر اساس رأی هیئت داوران به بخش مسابقه راه می‌یابند گواهینامه ضمن خدمت تعلق بگیرد. از این رو با همکاری گروه برنامه‌ریزی آموزش نیروی انسانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، پیگیری‌های لازم از طرف دفتر انتشارات و فناوری آموزشی به عمل آمد و در نهایت با موافقت اداره برنامه‌ریزی آموزش منابع انسانی وزارت متبوع، کد تخصصی ضمن خدمت تعریف گردید.»

مالمیر افزود: «این نخستین‌بار است که برای آثار فرهنگیان فیلم‌ساز گواهینامه ضمن خدمت به مدت 120 ساعت تخصصی دوره تصویربرداری با گرایش میکس و تدوین صادر می‌شود و دلیل آن هم این است که فرهنگیان محترم برای تولید فیلم‌های خود مدت زمان زیادی را صرف می‌کنند تا بتوانند یک فیلم علمی، آموزشی و تربیتی مناسب و کاربردی برای پخش در کلاس‌های درس تولید نمایند. در نتیجه این کمترین کاری است که دبیرخانه فیلم رشد برای تشویق و ترغیب معلمان فیلم‌ساز می‌تواند انجام دهد.»

بنابر اعلام گروه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، همه فرهنگیان فیلمسازی که آثارشان در دوره‌های 48 و 49 به بخش مسابقه راه یافته است می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، گواهینامه آموزشی صادر شده خود را رویت نمایند.

لازم به ذکر است پنجاهمین دوره این جشنواره کهن از تیرماه جاری کلید خورده و فراخوان آن به زودی منتشر خواهد شد. لذا فرهنگیان فیلم‌سازی که علاقه دارند اثر خود را به این جشنواره ارسال نمایند، می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی festival.roshd.ir مراجعه نمایند.

واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۸۶۲
کد خبر : ۳,۲۱۱
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید