دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۹
با اعلام دبیرخانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۵۸
نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد
نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد در سال‌ تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ برگزار خواهد شد
دبیرخانه نهمین دوره جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد فعالیت خود را از تیر ماه امسال آغاز کرد. دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها نهمین دوره این جشنواره را در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ برگزار می‌کنند.
جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد در سه بخش دانش‌آموزی (دانش آموزان پایه ششم ابتدایی، دوره متوسطه اول و دوم، هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش)، معلمان و مربیان (آموزگاران و دبیران دوره ابتدایی، و متوسطه اول و دوم، معلمان مدارس استثنایی، غیر دولتی و استعدادهای درخشان؛ هنرآموزان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش، مدرسان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیری شهید رجایی، کارکنان آموزشی شاغل در ادارات آموزش و پرورش، کادر اداری مدارس) و دانشجویان (شامل دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان، دانشجویان دانشگاه شهید رجایی) برگزار می‌شود.
تولید قطعات آموزشی با موضوعات درسی، پرورشی، انقلابی، دینی به ویژه معارف قرآنی و اسلامی، تربیت بدنی، سلامت و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و تولید قطعات و نرم افزارهای سرگرمی و بازی‌های آموزشی با تأکید بر مفاهیم درسی از جمله محورها و موضوعات این دوره از جشنواره می‌باشد.
این جشنواره بازه زمانی مرداد ماه تا اواخر اسفندماه ۱۳۹۸ را در بر می‌گیرد و از تاریخ ۹۸/۵/۱۶ ثبت نام داوطلبان در سامانه جشنواره آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است همچون دوره‌های قبل، داوری آثار در دو سطح استانی و کشوری انجام خواهد شد و علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا تاریخ
۹۸/۸/۳۰ فرصت دارند  به سامانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد به نشانی https://ecf.roshd.ir مراجعه و ضمن مطالعه دستورالعمل، ضوابط و مقررات جشنواره، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

 

دفتر انتشارات و فناوری آموزشی / واحد فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۲۶۹
کد خبر : ۲,۹۵۳

مرضیه مهاجرزاده
۱۳۹۸/۰۶/۱۷
0
0
3

سلام از زحمات شما متشکریم. ازطرف دبیرکاروفناوری و دانش آموزان دبیرستان دوره اول دخترانه کیمیاقلم ناحیه2 آموزش و پرورش مشهد


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید