عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
فراخوان ششمین دوره خاطره‌های معلمی رشد منتشر شد
«ششمین دوره خاطره‌‌های معلمی رشد» توسط مجله رشد معلم برگزار می‌شود.

زندگی هر معلم مسیری است خاطره‌خیز و سرشار از تجربه‌‌هایی که مرور آن‌ها می‌تواند زمینه‌ساز رشد و تعالی دیگر همکاران باشد. بر این اساس مجله رشد معلم از با دعوت از معلمان سراسر کشور به نوشتن خاطرات خود از آن‌ها خواسته تا لحظه‌هایی ماندگار از راه‌های رفته را با همکاران خود در جای‌جای این مرز و بوم شریک شوند.

به گزارش واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی به نقل از روابط عمومی سازمان پژوهش، ششمین دوره خاطره‌‌های معلمی رشد توسط ماهنامه «رشد معلم» در دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و با محوریت رویدادهای خاص حین تدریس (مربوط به دانش‌آموزان، والدین و همکاران) و رخدادهای مرتبط با محیط آموزشی و تربیتی مدرسه و اتفاقات تلخ و شیرین در اقلیم محل خدمت برگزار می‌شود.

برای ارزیابی خاطرات در ششمین دوره خاطره‌‌های معلمی رشد بر مواردی چون درس‌آموز و الهام‌بخش بودن؛ بکر بودن سوژه و موضوع؛ شروع خوب و پایان‌بندی مناسب؛ توصیف و فضاسازی خوب و افزایش شوق به دنبال نمودن خاطره برای مخاطبان تأکید شده است.

مهلت ارسال آثار  تا تاریخ ۳۱ تیرماه 1402 و زمان اعلام نتایج مهر 1402 خواهد بود. گفتنی است آثار برگزیده در مجلات رشد معلم به چاپ خواهند رسید.

علاقه‌مندان جهت شرکت در ششمین دوره خاطره‌‌های معلمی رشد و بارگذاری آثار می‌توانند به وبگاه www.roshdmag.ir مراجعه کنند. برای ورود به صفحه ششمین دوره خاطره‌‌های معلمی رشد اینجا را انتخاب کنید.

 

ششمین دوره خاطره‌‌های معلمی رشد

 

 

منبع: واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۱,۴۸۷
کد خبر : ۴,۱۸۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید