عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
«مهمانی در مهمانی» شاد با حضور مجلات رشد دانش‌آموزی دوره ابتدایی
در نشست دست‌اندرکاران تولید و انتشار مجلات رشد با مدیرکل دفتر آموزش پیش‌دبستانی و دبستانی وزارت آموزش و پرورش بر همکاری مجلات دانش‌آموزی رشد دوره ابتدایی با طرح «مهمانی در مهمانی» تأکید شد.

به گزارش واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، محمد محمدی، مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی و دبستانی وزارت آموزش و پرورش در این جلسه اظهار کرد: عید نوروز امسال با ماه مبارک رمضان متقارن شده است که ویژگی متفاوتی را ایجاد کرده است. همچنین بچه‌ها در ایام نوروز مراسم‌هایی چون پنج‌شنبه آخر سال زیارت اهل قبور و در ایام عید، دید و بازدید را دارد.

امسال فعالیت‌های یادگیری در ایام نوروز، «مهمانی در مهمانی» نام دارد که پنج مهمانی شامل مهمانی لاله‌ها، مهمانی بهار، مهمانی خدا، مهمانی طبیعت و مهمانی خانواده نامگذاری شده است. برای اجرای این طرح کانالی را در شاد طراحی کرده‌ایم که شش میلیون دانش‌آموز در آن عضو هستند. بنا داریم پیام‌های یادگیری در آن بارگذاری کنیم. البته تعداد پیام‌ها زیاد نیست. اولین پیام، ورزش است. پیام بعدی، تربیتی است که در راستای اصطلاحات مهمانی‌هایی است که تعریف شده است. پیام بعدی درباره سلامت دانش‌‌آموزان و محیط زیست است.

در این کانال معماهای خانوادگی هم بارگذاری می‌شود، در این طرح بستری را فراهم کنیم و متناسب با خلاقیت و استعداد خود انجام دهند. بچه‌ها آثار خود را می‌فرستند و بهترین آثار در کانال آثار دانش‌‌آموزان برای تبادل تجربه دانش‌‌آموزی ارسال می‌شود.

انتشار محتواهای متنوع مجلات رشد در موضوعات قصه، شعر، سرگرمی و بازی فرصت مناسبی برای همکاری مشترک بین دو دفتر خواهد بود.

بر اساس این نشست مقرر شد در ماه مبارک رمضان امسال که مقارن با عید نوروز می‌باشد، محتوای مجلات رشد یکی از منابع محوری کانال معاونت ابتدایی برای دانش آموزان باشد.

 

 

طرح مهمانی در مهمانی و  مجلات رشد

 


تعداد بازدید : ۵,۶۳۷
کد خبر : ۴,۱۶۵
زینب نباتی
۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
11
8

خیلی عالی است


نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید