عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
برگزیدگان پنجاه‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد معرفی شدند
پنجاه‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد با اعلام اسامی برگزیدگان بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، فهرست اسامی و مشخصات برگزیدگان بخش‌های مختلف پنجاه‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد به شرح زیر است:

 

بخش بین‌الملل (داستانی بلند)

1. سیدجلال اشگذری؛ نام اثر: دختر ایران، حائز رتبه تندیس زرین و دیپلم افتخار

2. مرتضی آتش‌زمزم؛ نام‌ اثر: برمی‌گردم، حائز رتبه تندیس سیمین و دیپلم افتخار

3. اسماعیل مسعودی؛ نام اثر: بچه‌های دشت، حائز رتبه دیپلم افتخار

4. امین شجاعی؛ نام اثر: سوبیر، حائز رتبه لوح تقدیر

5. زنده‌یاد علی سلیمانی؛ بازیگر سوبیر، حائز رتبه لوح تقدیر

6. کارونا ویشوانا، نام اثر: کوک‌بی، حائز رتبه لوح تقدیر (هندوستان)

 

بخش بین‌الملل (داستانی کوتاه)

1. روح‌الله فخرو؛ نام اثر: آرام، حائز رتبه تندیس زرین و دیپلم افتخار

2. آرش حسن‌پور؛ نام اثر: تشک، حائز رتبه تندیس سیمین و دیپلم افتخار

3. نسیم اسدپور؛ نام اثر: جای خالی، حائز رتبه تندیس سیمین و دیپلم افتخار

4. وحید اسلامی؛ نام اثر: ایستادن روی پای راست، حائز رتبه دیپلم افتخار

5. احمد رضی فهلوی؛ نام اثر: سوبوه(معجزه در سپیده دم)، حائز رتبه دیپلم افتخار از اندونزی

 

بخش بین‌الملل (مستند بلند)

1. آناستازیا تروفیموا؛ نام اثر: فرشتگان میلا، حائز رتبه تندیس زرین و دیپلم افتخار از روسیه

2. مهدی زمانپور کیاسری؛ نام اثر: مرگ پشت دیوارهای سبز، حائز رتبه تندیس سیمین و دیپلم افتخار

3. مسعود میرزایی؛ نام اثر: ناهما، حائز رتبه دیپلم افتخار

4. حبیب احمدزاده؛ نام اثر: معجزه بناسان، حائز رتبه لوح تقدیر

 

بخش بین‌الملل (مستند کوتاه)

1. مهدی زمانپور کیاسری، نام اثر: آب، باد، خاک، نان، حائز رتبه تندیس زرین و دیپلم افتخار

2. جواد یقموری و مهدی امینی؛ نام اثر: خاکبازان، حائز رتبه تندیس سیمین و دیپلم افتخار

3. سمیح سامان؛ نام اثر: گلاب گل، حائز رتبه دیپلم افتخار از ترکیه

4. اعظم وایانی؛ نام اثر: خدا و پیچ‌گوشتی سیدرضا، حائز رتبه لوح تقدیر

 

بخش بین‌الملل (پویانمایی)

1. امیر مهران؛ نام اثر: آسمان دوست‌داشتنی، حائز رتبه تندیس زرین و دیپلم افتخار

2. سمانه اسدی؛ نام اثر: زمین بازی، حائز رتبه تندیس سیمین و دیپلم افتخار

3. حسین آقا محمدی؛ نام اثر: دشت گل‌های زرد، حائز رتبه دیپلم افتخار

4. تیمون لدر، نام اثر: خانه موش، حائز رتبه لوح تقدیر از اسلوونی

5. آیه ابراهیم؛ نام اثر: ستون قدرت، حائز رتبه لوح تقدیر از مالزی

6. ایوان استور و خاویر ایگناسیو لونا و کروک؛ نام اثر: کوما و جانوران، حائز رتبه لوح تقدیر از آرژانتین

 

بخش نشان‌های ویژه

1. حسین ترک‌جوش نام اثر: عباس، حائز رتبه نشان ایثار و از خودگذشتگی (شهید علی لندی)

2. محمد علیزاده فرد؛ نام اثر، قهرمانان، حائز نشان «معلم»

3. مهدی شاهسواری؛ نام اثر: حضور و غیاب، حائز نشان «مدرسه مبدأ پیشرفت اسلامی ایرانی»

 

بخش وب‌‌سری

1. شهرام حاجی صادقی؛ نام اثر: پونی هزارپای پردردسر، حائز رتبه لوح تقدیر

 

بخش فیلم‌نامه

1. عبدالحسین عبدی؛ نام اثر: جوزف، حائز رتبه لوح تقدیر

 

بخش دانش‌آموزان فیلم‌ساز

1. سیدامیرحسین راستی؛ بخش داستانی، نام اثر: کلکسیون، حائز رتبه دیپلم افتخار

2. رسول حامی؛ بخش پویانمایی، نام اثر: چهارگوش، حائز رتبه دیپلم افتخار

3. امیرحسین بینش؛ بخش مستند، نام اثر: رویای همیشگی، حائز رتبه دیپلم افتخار

4.  پریناز پورتراب؛ بخش داستانی، نام اثر: پازل، حائز رتبه لوح تقدیر

5. امیرحسین الله‌بخش؛ بخش پویانمایی، نام اثر: بالا و پایین، حائز رتبه لوح تقدیر

6. محمدحسین هوشنگی؛ بخش مستند، نام اثر: باری‌ران، حائز رتبه لوح تقدیر

7. فاطمه حسنلو؛ بخش مستند، نام اثر: تکر، حائز رتبه لوح تقدیر

 

بخش معلمان فیلم‌ساز

1. محمد مقیمی‌پور بیژنی؛ بخش داستانی، نام اثر: کا، حائز رتبه دیپلم افتخار

2. راضیه محمدی؛ بخش پویانمایی، نام اثر: پرنده کاغذی، حائز رتبه دیپلم افتخار

3. همایون رضایی‌زاده؛ بخش مستند، نام اثر: این پایان راه نیست، حائز رتبه دیپلم افتخار

4. ریحانه مشهدی‌ابراهیم؛ بخش مستند، نام اثر: فن‌پیچ، حائز رتبه لوح تقدیر

5. محمدرضا افتخاری و امیر کمالی الموتی؛ بخش مستند، نام اثر: مورفین، حائز رتبه لوح تقدیر

6. سیده فاطمه حسینی؛ بخش داستانی، نام اثر: دای، حائز رتبه لوح تقدیر

 

همچنین  سه نشان ویژه پنجاه‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد از سوی حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر علی لطیفی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به برگزیدگان اعطا شد:.

1. اعطای نشان ویژه ایثار و از خود گذشتگی (شهید علی لندی) به حسین ترک‌جوش برای اثر عباس اعطا شد.

2. نشان ویژه «معلم» به محمد علیزاده فرد برای اثر قهرمانان اعطا شد.

3. نشان ویژه «مدرسه مبدأ پیشرفت اسلامی ایرانی» به مهدی شاهسواری برای اثر حضور و غیاب اعطا شد.

 

در مراسم اختتامیه پنجاه‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد دکتر محمدمهدی کاظمی معاون متوسطه، دکتر اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی، دکتر قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی، خانم دکتر زهرا پناهی روا مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، تعدادی از هنرمندان، فیلم سازان، دانش آموزان، خانواده‌ها و اهالی سینما و عرصه تعلیم و تربیت نیز حضور داشتند.

 

منبع: وبگاه سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی
تعداد بازدید : ۹۴۲
کد خبر : ۴,۰۷۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید