عکس رهبر جدید
رویداد تولید محتوای «قهرمان من» برگزار می‌شود
رویداد تولید محتوای «قهرمان من» با هدف معرفی مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی به کودکان و نوجوانان در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، این رویداد با موضوعاتی چون «حاج قاسم؛ احترام به پدر و مادر، سردار دل‌ها؛ عشق به وطن، حاج قاسم و دفاع از حرم، یاران کوچک حاج قاسم، حاج قاسم و مردمی بودن، سردار دل‌ها و فرزندان شهدا و تبیین وصیت‌نامه شهید سلیمانی» برگزار می‌شود.

صاحبان آثار می‌توانند در قالب‌های «شبکه‌ اجتماعی (استوری، کانال و صفحه)، کلیپ و نماهنگ، نقاشی، پوستر و اینفوگرافی، پادکست و قصه‌گویی دیجیتال، بازی و نرم‌افزارهای تلفن همراه و انیمیشین، کمیک موشن و موشن‌گرافی» در این رویداد شرکت کنند.

این رویداد به همت مجامع تخصصی فعالان دیجیتال کودک و نوجوان و ناشران دیجیتال اسلامی و حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و با مشارکت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونت فضای مجازی صدا و سیما، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، همراه اول، سازمان سراج، انارستان، مؤسسه‌ فهم و خانه‌ کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در رویداد قهرمان من می‌توانند آثار خود را تا دهم دی‌ماه به نشانی www.platzaar.ir ارسال نمایند.

 

قهرمان من

 

 

منبع: سایت سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی
تعداد بازدید : ۲,۱۲۷
کد خبر : ۳,۸۶۲
امیر علی
۱۴۰۲/۰۱/۲۶
0
0
0

دوست دارم ثبت نام کنم قهرمان من

امیر علی
۱۴۰۲/۰۱/۲۶
0
0
2

دوست دارم ثبت نام کنم قهرمان من

امیر علی احمدی
۱۴۰۲/۰۱/۱۵
0
0
2

دوست دارم به این قهرمان من شرکت کنم می توانم مر حله ببرم

امیر علی
۱۴۰۲/۰۱/۱۵
0
1
0

دوست دارم قهرمان من شرکت مکنم

نفیسه بدری
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
5
4
13

سلام این مسابقه بسیار عالی است


نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید