عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
پایان‌کار هیئت انتخاب فیلم‌های داستانی کوتاه پنجاه‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد
بازبینی و ارزیابی فیلم‌های داستانی کوتاه بخش بین‌الملل پنجاه و یکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد پس از یک ماه بررسی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به نقل از دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، بازبینی و ارزیابی فیلم‌های داستانی کوتاه بخش بین‌الملل پس از یک ماه بررسی به پایان رسید.

بنابر این گزارش،‌ اولین گروه از هیئت‌های انتخاب پنجاه‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، عصر روز سه‌شنبه 1400/8/18 در محل دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد حاضر شدند و اسامی فیلم‌های کوتاه داستانی بخش بین‌الملل را برای ورود به بخش مسابقه نهایی نمودند. در این جلسه چهار ساعته که از ساعت 15 تا 19 به طول انجامید نتیجه بررسی آثار فیلم کوتاه داستانی ایرانی و خارجی، پس از بازبینی در جلسات هیئت انتخاب اول و هئیت انتخاب دوم، مشخص شد.

نیما عباسپور، ناصر باکیده و حمید قاسم‌زادگان اعضای هیئت انتخاب دوم فیلم‌های کوتاه داستانی ایرانی و خارجی بودند که به 35 فیلم ایرانی و خارجی برای حضور در بخش نهایی رقابت‌های پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد،‌ رای مثبت داده‌اند.

بنابر اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در این دوره از جشنواره 3155 فیلم ایرانی و خارجی در قالب‌های داستانی کوتاه، داستانی بلند،‌ مستند کوتاه، مستند بلند و پویانمایی از 105 کشور جهان دریافت شده است که 1980 فیلم از کشورهای خارجی و 1175 فیلم از داخل ایرانی در بخش‌های بین‌الملل، معلمان، دانشجومعلمان و دانش‌آموزان بوده است. اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه نیمه دوم آذرماه 1400 اعلام خواهد شد.

 

 

منبع: واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۳۸۴
کد خبر : ۳,۸۰۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید