عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
تعداد آثار واصله به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد از ۲۰۰۰ فیلم گذشت
مدیر اجرایی پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد از شرکت بیش از 2000 فیلم‌ساز ایرانی و خارجی در این دوره از جشنواره خبر داد.

محمدرضا شکرریز در گفت‌وگو با روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام کرد: «بر اساس آمار دبیرخانه فیلم رشد با توجه به پایان فرصت اولیه اعلام شده در فراخوان جشنواره پنجاه و یکم،  تا شنبه 17 مهرماه بیش از 2000 فیلم ایرانی و خارجی در دو بخش بین‌الملل و ملی دریافت شده است. اما بنابر تصمیم شورای برنامه‌ریزی جشنواره و موافقت دبیر محترم، مهلت فراخوان مجدداً تا پایان مهرماه تمدید شده است که با تمدید این مهلت، پیش بینی‌ می‌شود تا پایان مهرماه آثار دریافتی از مرز 2500 فیلم نیز بگذرد.»

مدیر اجرایی پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد افزود: «غربالگری‌ها و بررسی‌های اولیه آثار دریافتی از چندی پیش آغاز شده و به زودی گروه‌های هیئت انتخاب کار ارزیابی و داوری آثار را به طور رسمی آغاز خواهند نمود. همچنین امسال برای نخستین‌بار از تعدادی از معلمان فیلم‌ساز سراسر کشور نیز دعوت به عمل آمده تا در کار بررسی آثار به عنوان اعضای هیئت انتخاب دبیرخانه فیلم رشد را یاری نمایند که به زودی اسامی این افراد اعلام خواهد شد.»

لازم به ذکر است بر اساس آخرین خبر دبیرخانه فیلم رشد همه فیلم‌سازان ایرانی و خارجی علاقه‌مند به شرکت در پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد که تا تاریخ 15 مهرماه موفق به ثبت‌نام و ارسال آثار خود نشده‌اند، تا پایان روز جمعه 30 مهرماه جاری فرصت خواهند داشت که نسبت به ثبت‌نام و ارسال اثر خود اقدام نمایند. تهیه‌کنندگان و فیلم‌سازان محترم می‌توانند با مراجعه به سایت eff.roshd.ir ضمن مطالعه و رعایت ضوابط آئین‌نامه جشنواره فیلم رشد، از دو روش زیر نسبت به ثبت نام و تحویل آثار خود اقدام نمایند.

الف) تکمیل فرم شرکت در جشنواره و بارگذاری لینک اثر در سامانه eff.roshd.ir

ب) تکمیل فرم شرکت در جشنواره، دریافت کد رهگیری و ارسال اثر  بر روی لوح فشرده به نشانی :

تهران- خیابان ایرانشهر شمالی- نبش کوچه آذرفر-  پلاک 270 - دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

 شماره تلفن‌های دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم رشد : 87196563 – 87196557 -  88301479 (021) در روزهای فعال از ساعت 8 صبح تا 14 آماده پاسخگویی به سؤالات شرکت کنندگان می‌باشد.

همچنین نشانی الکترونیکی  eff.roshd@oerp.ir آماده دریافت پیام‌های مکتوب فیلم‌سازان محترم ‌خواهد بود.

منبع: واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۳۵۶
کد خبر : ۳,۷۷۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید