عکس رهبر جدید
بارگذاری ۱۸ اثر با موضوع دفاع مقدس در سامانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد
۱۸ اثر با موضوع حماسه آفرینان، ایثارگران، نقش مردم و قصه‌های جنگ در دفاع مقدس از تولیدات معلمان، دانش‌آموزان و مؤسسات دانش بنیان، در سامانه دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی بارگذاری شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در راستای تحقق برنامه‌های سازمان جهت تولید و تأمین محتواهای آموزشی و تربیتی و اتصال آن‌ها به رمزینه سریع پاسخ، 18 اثر از تولیدات معلمان، دانش‌آموزان و مؤسسات دانش بنیان تهیه و در سامانه دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی بارگذاری شدند.

بنا بر این گزارش با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الکترونیکی درسی و ایجاد زمینه‌های مناسب برای شناسایی، ترغیب، پرورش و حمایت مالی و معنوی از توانمندی‌های معلمان، دانش‌آموزان و مدرسان در تولید مواد و رسانه‌های یادگیری الکترونیکی و تولید و تأمین محتوای الکترونیکی چندرسانه‌ای متناسب با نیاز دانش‌آموزان و معلمان در مجموع این 18 اثر بارگذاری شد.

این آثار به ترتیب شامل 13 اثر در بخش معلمان، چهار اثر دربخش دانش‌آموزان و یک  اثر توسط مؤسسات وشرکت‌های دانش بنیان در قالب‌های گرافیک، بازی تعاملی، اینفوگرافی، انیمیشن، فیلم، پادکست و موشن‌گرافی در دوره‌های تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم و فنی وحرفه‌ای از استان‌های اصفهان، بوشهر، تهران، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، گیلان، مازندران، مرکزی و یزد می‌باشند.

توانمندسازی مدرسه برای ایفای نقش محوری در نیل به وضع مطلوب در تولید و بهره برداری از مواد و رسانه‌های یادگیری الکترونیکی از جمله اهداف اصلی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در آموزش و تولید محتوای الکترونیکی توسط معلمان و دانش‌آموزان و مؤسسات دانش بنیان می‌باشد.

 

 

بارگذاری ۱۸ اثر با موضوع دفاع مقدس در سامانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد

 

 

منبع: واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۹۰
کد خبر : ۳,۷۶۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید