عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
فراخوان دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد منتشر شد
تولید و تأمین محتوای الکترونیکی چندرسانه‌ای و رمزینه پاسخ سریع (QR Code) متناسب با نیاز دانش‌آموزان و معلمان، یکی از اهداف مهم برگزاری دهمین جشنواره تولیدات الکترونیکی رشد است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد با هدف حمایت از تولیدات الکترونیک معلمان و مؤسسات و شرکت‌‌های علمی آموزشی، توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الکترونیکی درسی و استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیندهای یاددهی و یادگیری؛ ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی، ترغیب، پرورش و حمایت مالی و معنوی از توانمندی‌‌های معلمان، دانش آموزان، دانشجو معلمان و مدرسان در تولید مواد و رسانه‌های یادگیری الکترونیکی؛ تولید و تأمین محتوای الکترونیکی چندرسانه‌ای و رمزینه پاسخ سریع (QR Code) متناسب با نیاز دانش‌آموزان و معلمان و بارگذاری آثار واجد شرایط و استاندارد در شبکه ملی مدارس ایران (رشد)؛ توانمندسازی مدرسه برای ایفای نقش اصلی و محوری در نیل به وضع مطلوب در تولید و بهره‌‌برداری از مواد و رسانه‌های یادگیری الکترونیکی برگزار خواهد شد.

 تولید محتوای الکترونیکی برای تمام دروس کتاب‌های درسی دوره‌ها و پایه‌های تحصیلی (ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم: شاخه نظری، فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش) شامل رشته‌های: فیلم، انیمیشن، موشن، اینفوگرافی، بازی‌های تعاملی، تصویر سه‌بعدی، پادکست، صوت و گرافیک؛ از محورهای برگزاری فراخوان دهمین جشنواره «تولید محتوای الکترونیکی رشد» است.

 در این جشنواره صرفاً محتواهای چندرسانه‌ای قابل‌پذیرش است و دانش‌آموزان، معلمان، کارشناسان و کارکنان آموزشی، شرکت‌‌ها و مؤسسات آموزشی می‌توانند شرکت کنند. شایان ذکر است فیلم‌های تدریس معلمان، مورد قبول نخواهد بود.

 ثبت نام و ارسال آثار در دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد از 25 اردیبهشت تا 15 مرداد ماه ادامه دارد. علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی  https://www.roshd.ir/ (جشنواره تولید محتوا)، مراجعه کنند.

 علاقه‌مندان با مراجعه به بخش ثبت نام در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در شبکه ملی مدارس ایران «رشد» ضمن مطالعه دقیق راهنما و تکمیل فرم شرکت در جشنواره پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری؛ نسبت به بارگذاری محصول اقدام نمایند.

 در برگزاری دهمین دوره جشنواره «تولید محتوای الکترونیکی رشد»؛ معاونت آموزش ابتدایی، آموزش متوسطه و مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش با سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی درسی همکاری می‌کنند.

 

فراخوان دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد

 

منبع: سایت سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی
تعداد بازدید : ۲,۰۴۴
کد خبر : ۳,۶۳۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید