عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
کدوی قلقله زن
کتاب «کدوی قلقله زن» با هدف آموزش کودکان در برابر سختی‌ها و همچنین کاهش ترس در آنان از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار شد.

به گزارش واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی کتاب «کدوی قلقله زن» با هدف آموزش کودکان در برابر سختی‌ها و همچنین کاهش ترس در آنان از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار شد.

داستان کودکانه «کدوی قلقله زن» از افسانه‌های کهن ملی است که در اقوام مختلف ایران به اشکال گوناگون رواج دارد. نخستین بار فضل‌الله مهتدی معروف به صبحی، داستان‌سرای مشهور کودکان آن را نقل کرده است.

این داستان درباره پیرزنی تنها است که درکنار جنگل زندگی می‌کرد. او یک روز از خواب بیدار شد و تصمیم گرفت به خانه دخترش برود. در بین راه با حیوانات جنگل روبه‌رو شد که هر کدام قصد خوردن او را داشتند. پیرزن با استفاده از شگردهای زبانی و غیر زبانی برای نجات خود استفاده می‌کند. این متل توسط سیما جوادیه نوشته شده است و تصویرگری آن را حسن عامه‌کن بر عهده دارد.

کتاب «کدوی قلقله زن» با 40 صفحه رنگی و جلد سخت در فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه در دسترس مخاطبان قرار دارد.


کدوی قلقله زن

 واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۱,۰۶۲
کد خبر : ۳,۳۸۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید