عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
همکاری معلمان با شبکه ملی مدارس
محمدی: توسعه محتوایی شبکه ملی مدارس کشور و لزوم پشتیبانی از معلمان و دانش‌آموزان این مرز و بوم، به همکاری همه معلمان خوش‌ذوق، خلاق و توانمند در زمینه تولید انواع محتواهای آموزشی براساس پایه‌های تحصیلی نیاز دارد.

به گزارش واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، محمدابراهیم محمدی، سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، در نشست با همکاران دفتر در خصوص توسعه محتوایی شبکه ملی مدارس ایران اظهار کرد: «توسعه محتوایی شبکه ملی مدارس کشور (رشد) و لزوم پشتیبانی از معلمان و دانش‌آموزان عزیز این مرز و بوم، به همکاری همه معلمان خوش‌ذوق، خلاق و توانمند در زمینه تولید انواع محتواهای آموزشی براساس پایه‌های تحصیلی نیاز دارد.»

سرپرست دفتر انتشارات و فناروی آموزشی انواع قالب‌های ارائه محتوا را چنین برشمرد: «انواع فیلم، پاورپوینت‌های تعاملی، آزمون‌های الکترونیکی، بازی‌های آموزشی، فایل‌های صوتی و تصویری و دیگر انواع رسانه‌های مرتبط با سرفصل‌ها و درس‌های پایه‌های تحصیلی.»

محمدی در ادامه صحبت‌های خود، ضمن توجه به محتواهای موجود، به تهیه منابع تکمیلی درس‌های عملی و مهارتی همه دوره‌های تحصیلی تأکید کرد.

سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی روش‌های ارتباطی معلمان با سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی را ارسال فایل‌ها و بارگذاری محتوا در فضاهای ابری نظیر «وان‌درایو»، «گوگل‌درایو» و «دراپ‌باکس» ویا از طریق لینک به وب سایت دفتر  دانست.

محمدی همچنین از آثار برتر رسیده به سازمان تقدیرکرد و گفت: «ده اثر نخست از نظر کیفی، به صورت ویژه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. تقدیر شامل کادر اداری مدرسه‌های همکار نیز خواهد شد.»

واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۸۹۹
کد خبر : ۳,۱۹۰
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید