عکس رهبر جدید
۰
سبد خرید شما خالی است.
پویش دوریم و دوستیم
انتشارات مدرسه با همکاری گروهی از ناشران کشور با هدف فراهم آوردن امکان دسترسی عموم مردم به کتاب‌های مناسب با تخفیف ویژه پویش «دوریم و دوستیم» را راه اندازی کرد.

به گفته مدیر روابط عمومی انتشارات مدرسه؛ با توجه به استمرار شرایط اضطراری ناشی از ویروس کووید-۱۹ در کشور و همچنین تداوم مبارزه با بیماری کرونا و اهمیت موضوع قطع زنجیره انتقال این ویروس، در انتشارات مدرسه پویش «دوریم و دوستیم» راه اندازی شد.

با توجه به ضرورت پرهیز از حضور در اماکن عمومی و روی آوردن به خرید از راه دور پویش«دوریم و دوستیم» از ۲۰ اردیبهشت ماه شروع و تا پایان تابستان سال جاری ادامه دارد. در این پویش سراسری سعی شده آثار همه حوزه‌ها اعم از رمان، داستان، علمی، آموزشی و روانشناسی و... از انتشارات مدرسه و ۲۰ ناشر برگزیده قابل دسترسی باشد تا علاقه‌مندان بتوانند راحت‌تر و با توجه به نیاز خود خرید کنند.

در این پویش تدابیری برای تجهیز کتابخانه‌های مدارس برای معلمان و دانش‌آموزان، کتابفروشی‌ها، نمایندگی‌ها و پاتوق‌های فرهنگی و برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی و نمایشگاه کتاب آن‌لاین اندیشیده شده است. برنامه‌های دیگری هم با این پویش همراه است که متعاقباٌ اعلام خواهد شد.

مخاطبان و دوستداران آثار ناشران با مراجعه به پایگاه خبری انتشارات مدرسه به نشانی www.madresehpub.ir می‌توانند با کلیک روی کتاب‌های انتشارات مدرسه، منتخب کتاب‌های سایر ناشران و کتاب ومحصولات آموزشی آثار مورد نظر پویش را انتخاب و خریداری کنند.

 

 

دفتر انتشارات و فناوری آموزشی / انتشارات مدرسه
تعداد بازدید : ۱,۲۲۱
کد خبر : ۳,۱۳۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید