عکس رهبر جدید

سرزمین غرورآفرین

 ۱۴۰۱/۱۱/۰۱
  فایلهای مرتبط
سرزمین غرورآفرین

کلاس‌ها و راهروهای مدرسه را برای چهل و چهارمین بار به منظور برگزاری سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به کمک بچه‌های مدرسه چراغانی کرده‌ایم. کیک تولد پرچم سه رنگ زیبایی را هم به بهترین قنادی شهر سفارش داده‌ایم تا در کنار هم‌کلاسی‌ها، جشن باشکوهی برایت راه بیندازیم و حسابی کیف کنیم.

حالا که تقویم آن سا‌ل‌ها را ورق می‌زنم و اتفاق‌ها و حادثه‌های سال 1357 تا حالا را مرور می‌کنم، حسابی دلم برایت می‌سوزد. وای که در این 44 سال چه‌ها بر تو نرفته است. شیطان بزرگ و نوچه‌هایش هر کاری که از دستشان برمی‌آمده است، انجام داده‌اند تا قامت رعنای تو را سرنگون کنند. کودتا، جنگ داخلی، هشت سال جنگ تحمیلی، سال‌ها تحریم‌های نامردانه، تحریم دارو و غذا، تحریم انرژی، طوفان تهاجم فرهنگی با صدها ماهواره، کتاب، مجله و وبگاه، راهزنی‌های دریایی، حمله‌های نظامی و ... همه و همه شکست خورده‌اند و خدا را شکر تو همچنان مثل کوه ایستاده‌ای و روز به روز قوی‌تر می‌شوی. درود می‌فرستم به مردم سرزمینم؛ به شهدای کشورم که با توکل به خدا و ایستادگی‌شان تمام نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کردند.

در حیاط مدرسه قدم می‌زنم. نسیم خنک بهمن ماه لابه‌لای ریسه‌های پرچم‌های سه‌رنگ  می‌پیچد و آن‌ها را به حرکت در می‌آورد. بی‌اختیار قطره‌های اشک در چشمانم حلقه می‌زنند. حسابی به فکر فرو می‌روم. در دلم به خاطر همه پایداری‌ها، مردانگی‌ها و مقاومت مردم کشورم درود می‌فرستم.

 


۴۲۳۸
کلیدواژه: رشد نوجوان، یادداشت سردبیر، سرزمین غرورآفرین، علی اصغر جعفریان
محمد یاسین رمضانی
۱۴۰۲/۰۲/۲۲
0
0
4

خیلی عالی بهترین سایت خدا قوت به همه کارکنان آموزشو پرورش

مدیر سایت
۱۴۰۲/۰۳/۰۳
0
1
3

با سلام و احترام؛ از لطف شما سپاسگزارم


police
۱۴۰۲/۰۱/۲۲
5
8
6

عالی

روشان اسفندیاری
۱۴۰۲/۰۱/۱۶
0
7
9

عالی بود


نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید