عکس رهبر جدید

قهرمان

 ۱۴۰۱/۱۰/۰۱
  فایلهای مرتبط
قهرمان
رشد هنرجو، یادداشت سردبیر، قهرمان، مهدی عبدالملکی

همه قهرمان می‌خواهند؛ قهرمانی که از دل پلیدی‌ها عبور کند و خوبی‌ها را رقم بزند؛ کسی که برای کشور و مردمش فداکاری کند و از جان مایه بگذارد؛ کسی که تکلیفش با زندگی معلوم باشد، بداند از آن چه می‌خواهد و سردرگم نباشد؛ کسی که در همان جایی که هست، بهترین کارها را بکند تا بیشترین خدمت را انجام دهد؛ کسی که با هدف و برای خدا تلاش و با او معامله کند، توان و وقت و دار و ندارش را به خدا عرضه کند و در مقابل  از خدا عاقبت‌به‌خیری بگیرد.

قهرمان بی‌طرف نیست، طرف حق است؛ قهرمان واقعی است، با تلاش و شجاعت واقعی، نه در افسانه و خیال و فیلم. قهرمان بی‌اعتقاد نیست، معتقدترین است. قهرمان در بازی رایانه‌ای نیست که یک‌لحظه‌ای درست شود. همه زندگی‌اش پر از تلاش است و در تلاطم زندگی واقعی به قهرمانی رسیده است. قهرمان حتماً تماشایی است و ماجرای قهرمانی‌اش حتماً شنیدنی است، حتماً خواندنی است.

قهرمان‌ها جلوی چشممان هستند. شهید قاسم سلیمانی و شهید کاظمی آشتیانی قهرمان‌های ما هستند. زندگی‌نامه و وصیت‌نامه شهید سلیمانی و زندگی‌نامه شهید کاظمی آشتیانی را زیاد بخوانید تا ببینید قهرمان‌ها چگونه قهرمان شدند!


۲۶۱۵
زهرا قوچیان
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
0
0
0

بسم رب الشهدا والصدیقین حاج قاسم دوستت داریم .به وجود ونامت افتخار میکنیم.قهرمان

محمد مبین شهبازی نسب
۱۴۰۲/۰۳/۰۲
0
5
4

سلام... قهرمان ملی من حاج قاسم سلیمانی وشهید کاظمی است است و من دانش آموز به این قهرمان ملی خودم افتخار می کنم ودوست دارم مانند این قهرمان های ملی وعموی شهیدم شهید رضا بازی از کشورم دفاع کنم


نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید