عکس رهبر جدید

سیمرغ

 ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
سیمرغ
کتاب «سیمرغ» نوشته مرجان فولادوند، نویسنده و پژوهشگر که بر اساس منطق‌الطیر عطار‌نیشابوری متناسب نیازهای ویژه نوجوانان نوشته است به چاپ دوم رسید.

با توجه به موضوع کتاب و ماهیتی که ادبیات کهن دارد استقبال خوبی از این کتاب به عمل آمد. به طوریکه در کمتر از یک سال از چاپ اولش علاوه بر این که به فهرست کلاغ سفید2020 راه پیدا کرد منتخب دو سالانه تصویرگری براتیسلاوا 2021، منتخب دو سالانه کنکور نامی 2021 و همچنین برگزیده نمایشگاه تصویرگری شارجه 2019 شد.

درمتن کتاب آمده است: «هدهد را همه می‌شناختند. او بر دست سلیمان پیامبر نشسته بود و برای شاهان پیام برده بود. پرنده‌ها سال‌ها پیش او را دیده بودند، زمانی‌که می‌خواست سفر بزرگش را آغاز و پادشاه مرغان را پیدا کند. پرنده‌های پیر از او خبر نداشتند و پرنده‌های جوان او را افسانه می‌دانستند تا اینکه روزی او برگشت! همه پرندگان در بزرگ‌ترین جنگل جمع شدند تا او را ببینند و به سخنانش گوش دهند. آیا او پادشاه مرغان را پیدا کرده بود؟»

علاقه‌مندان می‌توانند چاپ دوم کتاب «سیمرغ» را از فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه  enmabazar.ir تهیه نمایند.


۲۴۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید