مشق شب: شوق خواندن

مشق شب: شوق خواندن
تحولی دیگر برای افزایش مهارت خواندن دانش‌آموزان: «مشق شب: شوق خواندن» عنوان چهار جلدی از «مجموعه‌ مهارت محور مشق شب» است که به منظور تقویت درک متن و افزایش مهارت خواندن دانش‌آموزان در انتشارات مدرسه چاپ و روانه بازار نشر شد.

بدون شک خواندن، محور اصلی سواد آموزی و پایه مشترک موفقیت در همه زمینه‌های تحصیلی است و این مسئله به قدری اهمیت دارد که مقالات و کتاب‌های متعددی در این زمینه چاپ و منشتر شده است. اما آنچه در این فرآیند مسلم است فراهم آوردن زمینه‌ای برای خواندن است که به آن شوق خواندن می‌گویند.

با این هدف انتشارات مدرسه در مجموعه چهار جلدی «مشق شب: شوق خواندن» با گنجاندن داستان‌هایی روان از سوسن طاقدیس و پرسش و پاسخ نوشته معصومه نجفی پازوکی و ثریا علی محمد‌زاده و تصاویری از کارشناسان تصویرگر سعی کرده علاوه بر این که شوق خواندن را بیافریند، تقویت تمرکز و دقت خوانداری، ارتقای درک متن، افزایش دانش واژگانی و ایجاد عادت مطالعه را برای کودکان به ارمغان بیاورد.

این مجموعه بهترین نمونه تکلیف در منزل برای دانش‌آموزان است که علاوه بر معلمان، والدین هم می‌توانند از آن استفاده کنند. هر جلد از این مجموعه شش داستان دارد در پایان هر داستان پرسش و پاسخ گنجانده شده است. ابتدا دانش‌آموز متن داستان را صامت خوانی می‌کند سپس به سؤال‌های آن پاسخ می‌دهد.

مطالعه متن و پاسخگویی به سؤال‌ها باید پشت سر هم و بدون فاصله باشد.

مجموعه «مشق شب: شوق خواندن» در قطع رحلی و مصور در تمامی فروشگاه‌ها و در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه به نشانی https://pakhshmadreseh.ir/در دسترس مخاطبان قرار دارد.

۳۳
کلیدواژه: انتشارات مدرسه,مشق شب,شوق خواندن,مجموعه‌ مهارت محور مشق شب,سوسن طاقدیس,معصومه نجفی پازوکی,ثریا علی محمد زاده,
نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید