عکس رهبر جدید
پیام تبریک دبیر پنجاه‌ویکمین جشنواره فیلم رشد به رئیس سازمان سینمایی و سمعی، بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
محمدابراهیم محمدی در پیامی انتصاب دکتر محمد خزاعی را به سمت معاونت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی و سمعی، بصری تبریک گفت.

به گزارش واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی محمدابراهیم محمدی، مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی و دبیر پنجاه‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در پیامی انتصاب دکتر محمد خزاعی را به سمت معاونت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی و سمعی، بصری تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

برادر گرانقدر جناب آقای دکتر محمد خزاعی

با سلام و احترام؛

انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی و سمعی، بصری را که جلوه‌ای تعهد، کارایی و افتخارآفرینی آن برادر گرانمایه در سنگرهای متعدد مدیریتی و فرصت‌های خدمت به هنر انقلابی، نظام و میهن اسلامی به شمار می‌رود تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

دست‌اندرکاران جشنواره بین‌المللی فیلم رشد به عنوان اولین جشنواره سینمایی کشور که دارای مخاطبان اصلی و پرشمار هست، امید دارند در دوره جدید مدیریت حضرتعالی با توسعه تعاملات شاهد رونق بیشتر و توسعه روزافزون کمی و کیفی در ابعاد وسیع‌تری برای آموزش و پرورش باشیم.

با ابراز خرسندی از این انتصاب، موفقیت روزافزون آن برادر ارزشمند در تحقق مأموریت‌های محوله، تحت توجهات خاصه حضرت ولی‌عصر «عج» و تبعیت از مقالم معظم رهبری حضرت آیت‌الله العضمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» را از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.

 

دکتر محمد خزاعی

 

تعداد بازدید : ۷۰
کد خبر : ۳,۷۷۱
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000
نظر خود را وارد کنید