رشد هنرجو

به گزارش واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی از آنجا که در دوره سه‌ساله هنرستان، تربیت نیروی انسانی، متعهد و کارآمدی هدف است که بتواند علاوه بر انجام وظایف شهروندی، با استفاده از آموخته‌های خویش، در مشاغل مربوط به رشته، در سطوح میانیِ تکنسین به کار اشتغال ورزد، مجله رشد هنرجو می‌کوشد مطالبی را در محتوا بیاورد که فرد را برای احراز مشاغل فنی و حرفه‌ای آماده کند. از این رو، مطالب مجله رشد هنرجو حول این موضوعات تألیف و تنظیم می‌شوند: چگونگی کسب و کار، کسب درآمد، حقوق کار، داستان‌هایی با موضوع کار، سواد مالی، مدیریت بر خود، خاطرات هنرجویان امروزی و قدیمی، چگونگی ورود هنرجویان به دانشگاه و تحصیلات عالی، کارآفرینی و کارآفرینان، تولید و اشتغال و کسب رزق حلال.

به منظور تشویق خانواده‌ها و دانش‌آموزان متوسطه اول به انتخاب هنرستان برای ادامه تحصیل، یکی از بخش‌های اصلی مجله، ایده‌گرفتن از هنرجویان موفق در کسب درآمد و مصاحبه با آنان، معرفی‌شان به جامعه و تشویق هنرجویان سال‌های اولیه هنرستان به ایده‌گرفتن از آنان است. هر آنچه به هنرجوی هنرستان مربوط است، در این مجله جای طرح دارد.

بر اساس این گزارش، اولین شماره ماهنامه آموزشی، تحلیلی و اطلاع رسانی رشد هنرجو (دوره اول مهر 1399) برای هنرجویان هنرستان دوره اول (ضمیمه رشد جوان) در 48 صفحه منتشر شده است.

سردبیر ماهنامه رشد هنرجو محمدعلی قربانی است و اعضای شورای سردبیری عبارتند از: سیدمصطفی آذرکیش، مهدی اسماعیلی، افشار بهمنی، مژگان علیرضا، محمدعلی قربانی، مرتضی مجدفر، کبری محمودی و حمید یزدانی.

 

واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی
تعداد بازدید : ۱۸
کد خبر : ۳,۳۱۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید