سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۹:۳۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۱۷
قصه‌های خواندنی، قصه‌های شنیدنی
چهار جلد دیگر از مجموعه «قصه‌های خواندنی، قصه‌های شنیدنی» با هدف آموزش مفاهیم اجتماعی، ارزشی و علمی به کودکان در انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.

به گزارش مدیر روابط عمومی انتشارات مدرسه؛ «دریاچه‌ آبی رنگ» نوشته نوری ایجادی، «مرغ افتاد و مُرد، خروس غصّه خورد» نوشته مصطفی رحماندوست، «همه جا، ستاره بود» نوشته محمدرضا یوسفی و«دو فسقلی» نوشته زهره پریرخ عناوین چهار جلدی هستند که به تازگی روی پیشخوان کتابفروشی‌ها قرار گرفته است.

این مجموعه با همکاری نویسندگان و تصویرسازان آثار مختلفی را در زمینه‌های داستانی و غیرداستانی به چاپ رسانده که منابع آموزشی برای کودکان پیش‌دبستانی و مهدکودک‌ها و همچنین کمک به اولیاء و مربیان است.

بنابراین گزارش؛ پیشتر از این مجموعه «پسته‌ خندان»، «مادر پروانه‌ها»، «دوست با نمک من، دوست شیرین!»، «فیل برقی»، «پیر زن دوچرخه‌سوار»، «سربالایی و سرپایینی»، «نردبان هزار پله»، «بچه‌ زمین» و «آقای هندوانه» تهیه و منتشر شده است.

 

تمام عناوین یاد شده از مجموعه «قصه‌های خواندنی، قصه‌های شنیدنی» با قطع خشتی، جلد شومیز و ۱۶ صفحه رنگی در فروشگاه‌های سراسر کشور و فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه به آدرس www.enma.ir در دسترس مخاطبان قرار دارد.

دفتر انتشارات و فناوری آموزشی / انتشارات مدرسه
تعداد بازدید : ۱۳۰
کد خبر : ۳,۱۲۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید