چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

  • رتبه دوم گرایش آموزش و پرورش: احمدرضا کریمی از تهران

  • رتبه نخست گرایش آموزش و پرورش: سعیدرضا مقصودی از استان مرکزی شهرستان شازند

  • رتبه سوم گرایش آموزش و پرورش: مسعود احمدزاده از استان خراسان رضوی شهر مشهد

  • عکس شایسته تقدیر گرایش آموزش و پرورش:حجت‌الله عطایی

  • عکس شایسته تقدیر گرایش آموزش و پرورش:حجت‌الله عطایی

  • عکس شایسته تقدیر گرایش آموزش و پرورش:محمد گلچین کوهی

  • عکس شایسته تقدیر گرایش آموزش و پرورش: محمد گلچین کوهی

  • عکس شایسته تقدیر گرایش آموزش و پرورش:محمد گلچین کوهی

  • عکس شایسته تقدیر گرایش آموزش و پرورش: میثم امانی

  • عکس شایسته تقدیر گرایش آموزش و پرورش:  اسعد قربانی

  • رتبه نخست گرایش ایران سرزمین پرگهر: حمزه محمدحسینی از استان تهران شهرستان دماوند

  • رتبه دوم گرایش ایران سرزمین پرگهر: مهران چراغچی‌بازار از استان آذربایجان شرقی شهرستان تبریز

  • رتبه سوم گرایش ایران سرزمین پرگهر: سلیمان گلی از استان خراسان رضوی شهرستان تربت‌حیدریه

  • عکس شایسته تقدیر گرایش ایران سرزمین پرگهر: آریز قادری

  • عکس شایسته تقدیر گرایش ایران سرزمین پرگهر: معصومه فریبرزی

  • عکس شایسته تقدیر گرایش ایران سرزمین پرگهر: محمدجواد آرمان‌مهر

  • عکس شایسته تقدیر گرایش حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی: امیر قادری از استان مرکزی شهرستان اراک

  • عکس شایسته تقدیر گرایش حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی: امیر قادری از استان مرکزی شهرستان اراک

  • عکس شایسته تقدیر گرایش حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی: مهدی عقیقی از استان خراسان رضوی شهرستان قوچان

  • عکس شایسته تقدیر گرایش حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی: محمد وروانی فراهانی از استان مرکزی شهرستان اراک

  • عکس شایسته تقدیر گرایش حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی: مجید حجتی از استان اصفهان

  • عکس شایسته تقدیر گرایش حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی: حسین توحیدی‌فرد از استان خراسان جنوبی شهرستان بیرجند

  • گرایش دانش‌آموزی: سیدعلی موسوی از استان خراسان رضوی شهرستان مشهد

  • گرایش دانش‌آموزی: علی سفاری از استان تهران

  • گرایش دانش‌آموزی: اردلان حسنغلی‌زاده از استان خراسان رضوی شهرستان مشهد

  • گرایش دانش‌آموزی: اردلان حسنغلی‌زاده از استان خراسان رضوی شهرستان مشهد

  • گرایش دانش‌آموزی: مریم اسماعیل زاد قلقاچی از استان آذربایجان شرقی شهر تبریز

  • گرایش دانش‌آموزی: مریم اسماعیل زاد قلقاچی از استان آذربایجان شرقی شهر تبریز

  • گرایش دانش‌آموزی: محمدامین فنایی از استان مرکزی شهرستان اراک

  • گرایش دانش‌آموزی: محمدمهدی کاربخش از استان کرمان

Loading